משהו שכן סיפרו לי ועדיין הפתיע אותי – ילדים חולים מלא!

כשאמרו לכם שבשנה הראשונה בגן הם תמיד חולים לא הקצינו את זה – הם באמת ת-מ-י-ד חולים!
הכנסנו את יוני למעון בגיל חצי שנה, בערך שבוע אחרי זה הוא התחיל להיות חולה. חום, נזלת, שיעול, דלקות עיניים, שילשולים… כל תסמיני ה'זה ויראלי' ה-הו כה מעצבן. אגב, יש לזה סיבה הגיונית, בגיל חצי שנה הגוף של התינוק כבר לא מקבל את הנוגדנים של האמא, אבל את זה אני יודעת רק עכשיו בדיעבד.

מחלות ילדים, מחלה ויראלית, ברונכיט
כואב לי 🙁

האבסורד בכל המצב הזה הוא שמצד אחד חופשת הלידה שלך היא 3 חודשים, אבל מצד שני עד גיל שנה את לא באמת יכולה לתת לתינוק תרופות שיקלו עליו אז לא כל כך הבנתי את הקונספט הזה.

אחרי כמה ביקורים במיון התברר שליוני יש ברונכיט כרונית, בגדול זה אומר שכל נזלת או התקררות קטנה אצלו מיד מתפתחת לחום גבוה והרבה דרמה שמצריכים אנטיביוטיקה, ואז מתחילים להטיח בך ביקורות, אז הנה לפניכם טעימה מן ה״פנינים״ שהוטחו בי ביומיים האחרונים:
לא פלא שהוא חולה, תראי איך את מלבישה אותו//אם היית מניקה הוא לא היה חולה//תראי איך הוא משתעל, צאי מהשאננות שלך וקחי אותו לרופא//נו, זה היה לך כל כך דחוף לשים אותו בגן? היית מחכה עוד קצת.
שיפוטיות היא דבר נהדר, בעיקר כשהיא מגיעה מאנשים שלא באמת מכירים אותי. אז אם יש עוד מישהו שרוצה לסובב עוד קצת את הסכין ולהגיד לי איזו אמא נוראה אני-לכו על זה, אני אמשיך לעשות כאילו לא אכפת לי בזמן שאתם ״בתמימות ומכוונה טובה, ותסלחי לי שאני אומרת אבל…״ שוברים אותי??

חן יאקה שומרון, למה לא סיפרתם לי?!

היי לך

אם זו הפעם הראשונה שלך כאן – אז היוש! ואיזה כיף שעצרת לקרוא אותי. "למה לא סיפרתם לי" הוא בלוג ההורות שלי, אבל מצד שני הוא  כבר מזמן לא רק בלוג ההורות שלי. תוכלי לקרוא כאן על כל הדברים שמעניינים אותי, מעסיקים אותי, מתסכלים אותי או מצחיקים אותי. 
בקיצור,  טוב שבאת.

ניוזלטר

אם אתן בקטע – אני מעדכנת במייל מידי פעם, כשעולה תוכן חדש. אבל לא יותר מידי.
ain't nobody got time for that

עוד תוכן

לא רציונלי ולא במקרה - ביפראמזיס גרבידרוס סיבוב 2

לא רציונלי ולא במקרה – היפראמזיס סיבוב #2

הבחירה להיכנס להריון היפראמזיס שני היא בעצם לבחור בלגרום לעצמך לחלות לתקופה די ארוכה. אז למה בכל זאת החלטתי לעשות את זה לעצמי? כי החלטתי שזה עכשיו או לעולם לא, כי הגיל כבר מתחיל להיות גורם משפיע, כי יוני אמר שמשעמם לו לבד, כי רציתי עוד ילד.

קראי עוד >>
איך להכניס ירוק הביתה - יומן מסע

איך להכניס ירוק הביתה – יומן מסע

הצלחתי לגדל ילד. תראו, הוא כבר בן 5 עוד שניה. אז החלטתי שאין סיבה שאני לא אצליח לגדל צמחים. נמאס לי להיות רוצחת צמחים ואין לי מושג אם אני אצליח אבל נראה לי שזו תחילתה של ידידות מופלאה. או שלא. נראה.

קראי עוד >>
פנטסטלינה, היער הקסום

הורים כותבים

ברשימת הדברים שהרשתות החברתיות הכניסו לחיינו אנחנו נוכל למצוא את העובדה שאנחנו יותר מודעים למה שקורה סביבנו, יותר קל לנו לשתף חוויות, יותר קל לנו לקבל השראה מאחרים ובעקבות כך גם ההנעה לפעולה, שלנו את עצמנו, היא יעילה יותר. אני מניחה שזו אחת הסיבות לכך שתופעת ההורים שכותבים לילדים שלהם ספר הולכת וצוברת תאוצה. וזה ממש מגניב בעיניי.

קראי עוד >>

רוצה לקבל עידכונים? זה המקום:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה