כשכולם מבטיחים לעזור

למה לא סיפרתם לי שכשכולם אומרים "אנחנו נעזור לכם מתי שתצטרכו" הם לא באמת מתכוונים לזה?
טוב, אולי הם מתכוונים לזה, אבל זה לא באמת קורה. זו הייתה קנוניה! הם רק רצו שתיכנסי להריון ותביאי ילד חמוד! Damn!

לבקש עזרה
מי יסרב לך קושקוש??

וברצינות, אני חושבת שאין (כמעט) דבר קשה יותר מלבקש עזרה. זה משהו שבאמת לקח לי הרבה זמן לעשות, הרי מי אני שאטריח עכשיו אחרים עם הצרות שלי? אני אסתדר, בטוח.
זה תמיד היה ככה, הרבה לפני יוני כמובן, אני לא מסוג האנשים שיודעים להאציל סמכויות, אני סומכת על עצמי בעיקר ומעדיפה לעשות הכל לבד. ואז הוא הגיע ומסתבר שאי אפשר לעשות הכל וש-24 שעות ביממה זה ממש מ-מ-ש מעט.
אין ברירה, צריך לבקש עזרה, והרי אמרו שיעזרו אז זה בטח יהיה פשוט…
אבל היום הם לא יכולים, אבל מתי שתרצו. אבל חוץ ממחר :/

בגדול המשוואה הזו עובדת ככה שכשאת לא צריכה עזרה יהיה עדר של מבקרים וכשאת כן צריכה כולם נעלמים. היוש מרפי.
לרוב זה הטריף אותי, הייתי מתעצבנת וכועסת ועם כל ההורמונים שהיו מציפים אותי זה לא היה מחזה נעים. היה לי קשה להבין איך אנשים יכולים בכלל לסרב. ואז נזכרתי שלכל אחד יש את החיים שלו, הבעיות שלו והתיקים שהוא סוחב לעצמו. זה לא אומר שאי אפשר לנסות לבקש עזרה, אבל זה כן אומר – לקחת הכל בפרופורציה (בעצם כתיבת השורות האלה אני עושה לעצמי עכשיו סוג של פסיכולוגיה בשקל וחצי).
אני רוצה להגיד שבשורה התחתונה – תלמדו להסתדר לבד, אבל לא. לבקש עזרה זה חשוב, לבקש עזרה זה הכרחי לשפיות שלך, זו לא חולשה ואת לא נכשלת. אז אל תישברי כשמישהו מסרב, תמשיכי הלאה.

 

חן יאקה שומרון, למה לא סיפרתם לי?!

היי לך

אם זו הפעם הראשונה שלך כאן – אז היוש! ואיזה כיף שעצרת לקרוא אותי. "למה לא סיפרתם לי" הוא בלוג ההורות שלי, אבל מצד שני הוא  כבר מזמן לא רק בלוג ההורות שלי. תוכלי לקרוא כאן על כל הדברים שמעניינים אותי, מעסיקים אותי, מתסכלים אותי או מצחיקים אותי. 
בקיצור,  טוב שבאת.

ניוזלטר

אם אתן בקטע – אני מעדכנת במייל מידי פעם, כשעולה תוכן חדש. אבל לא יותר מידי.
ain't nobody got time for that

עוד תוכן

קרן בר, עיצוב פנים

אמא כמוני – קרן בר

טוסקנית נועזת, אורבנית עם חתול, שיק צרפתי, פשוט אדירה. עם כאלו שמות לפרוייקטים אז את כבר וודאי מבינה שמדובר כאן במישהי שנונה ועם סטייל שיגרום לך לרצות לשנות את הבית עם כל סטורי שהיא מעלה, וזה לא מעט. אז זו קרן בר, והיא פשוט אדירה.

קראי עוד >>
מיטל אשכנזי-פומרנץ

אמא כמוני – מיטל אשכנזי פומרנץ

מיטל הייתה חברה שלי עוד לפני שהיינו חברות בכלל, איכשהו מתגובה לתגובה ברשתות החברתיות הרגשנו שאנחנו מכירות. מאז כבר הספקנו לעבוד יחד, אני התארחתי אצלה בפודקאסט והנה עכשיו גם היא מבקרת אצלי. אישה אהובה שהיא כוכב מנצנץ.

קראי עוד >>
ניתוח קיסרי אלקטיבי

טיפים להחלמה מניתוח קיסרי

עברתי ניתוח קיסרי ושרדתי כדי לספר. ואם אני חושבת על זה אז אפילו נהנתי (בצורה מעוותת ומוזרה שכזו). הנה כמה טיפים שיעזרו לך לעבור את הקיסרי יותר בקלות.

קראי עוד >>

רוצה לקבל עידכונים? זה המקום:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top