שלי עד חצות / ל. קלייפס

רומן רומנטי זה טוב. רומן רומנטי-היסטורי זה כבר מעולה.
תחשבו ג'ין אוסטן מבחינת האווירה והתקופה, תוסיפו לשם דמות ראשית נשית, פמיניסטית, חזקה, אישה-אישה, כזאת שגברים לא יגידו לה מה לעשות, ואז תכניסו גבר צועני יפה ששובר לה את המוסכמות. וסקס. יש יותר טוב מזה? איך אני אוהבת!

שלי-עד-חצות

אז 'שלי עד חצות' הוא רומן קליל, סוחף וכייפי לקריאה. אמיליה האת'ווי היא כזו שויתרה על מוסד הנישואים ממרום גילה (26 כזה..קשישה), הוריה נפטרו והיא לוקחת על עצמה לשמור על המשפחה ואת עצמה משאירה מאחור.
היא לא עושה מעצמה מסכנה, היא אישה חזקה ודעתנית, פמיניסטית של המאה ה-18.

ואז מגיע קאם רוהן, צועני שחום עם עגילים וטבעות זהב וכל החומות שלה מתחילות לאט לאט להיסדק.
סיפור האהבה שלהם הוא סיפור שמצליח להתגבר על דעות קדומות ומעמדות, כזה שאם לא היו מזכירים לנו שמדובר באחוזות, סוסים ושמלות מחוך היינו בקלות יכולים לשייך לתקופה המודרנית.
יש בו את כל מה שצריך בשביל רומן מנצח – רומנטיקה, מתח, הומור, שנינות, סקס מטורף ואהבה גדולה.

תקציר:

אמיליה האת'ווי לא דמיינה איזה חיים סוערים ממתינים לה באחוזה הכפרית המתפוררת שבה עברה המשפחה להתגורר. אחיה ההולל ירש תואר אצולה ובית מידות, אבל לא את הכסף הנדרש לשיפוץ ואמיליה מצאה את עצמה מתקשה לטפל בו ובשתי אחיותיהן הצעירות.

אלא שאז נכנס לחייה קאם רוהן. צועני שחום ויפה עד כאב, המצית את דמיונה, וגם את התשוקות שמעולם לא ידעה שיש בה. האם היפהפייה האנגלית השברירית תצליח לרסן את הגבר הפראי שכבש את לבה וגופה, או שהוא ישכנע אותה להצטרף אליו למסע באפלת הלילה על גבי סוס מכונף?

הוצאת א(ה)בות

חן יאקה שומרון, למה לא סיפרתם לי?!

היי לך

אם זו הפעם הראשונה שלך כאן – אז היוש! ואיזה כיף שעצרת לקרוא אותי. "למה לא סיפרתם לי" הוא בלוג ההורות שלי, אבל מצד שני הוא  כבר מזמן לא רק בלוג ההורות שלי. תוכלי לקרוא כאן על כל הדברים שמעניינים אותי, מעסיקים אותי, מתסכלים אותי או מצחיקים אותי. 
בקיצור,  טוב שבאת.

ניוזלטר

אם אתן בקטע – אני מעדכנת במייל מידי פעם, כשעולה תוכן חדש. אבל לא יותר מידי.
ain't nobody got time for that

עוד תוכן

לא רציונלי ולא במקרה - ביפראמזיס גרבידרוס סיבוב 2

לא רציונלי ולא במקרה – היפראמזיס סיבוב #2

הבחירה להיכנס להריון היפראמזיס שני היא בעצם לבחור בלגרום לעצמך לחלות לתקופה די ארוכה. אז למה בכל זאת החלטתי לעשות את זה לעצמי? כי החלטתי שזה עכשיו או לעולם לא, כי הגיל כבר מתחיל להיות גורם משפיע, כי יוני אמר שמשעמם לו לבד, כי רציתי עוד ילד.

קראי עוד >>
איך להכניס ירוק הביתה - יומן מסע

איך להכניס ירוק הביתה – יומן מסע

הצלחתי לגדל ילד. תראו, הוא כבר בן 5 עוד שניה. אז החלטתי שאין סיבה שאני לא אצליח לגדל צמחים. נמאס לי להיות רוצחת צמחים ואין לי מושג אם אני אצליח אבל נראה לי שזו תחילתה של ידידות מופלאה. או שלא. נראה.

קראי עוד >>
פנטסטלינה, היער הקסום

הורים כותבים

ברשימת הדברים שהרשתות החברתיות הכניסו לחיינו אנחנו נוכל למצוא את העובדה שאנחנו יותר מודעים למה שקורה סביבנו, יותר קל לנו לשתף חוויות, יותר קל לנו לקבל השראה מאחרים ובעקבות כך גם ההנעה לפעולה, שלנו את עצמנו, היא יעילה יותר. אני מניחה שזו אחת הסיבות לכך שתופעת ההורים שכותבים לילדים שלהם ספר הולכת וצוברת תאוצה. וזה ממש מגניב בעיניי.

קראי עוד >>

רוצה לקבל עידכונים? זה המקום:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה