מה אני מאחלת לי לשנה החדשה

אני עצמאית, ומה שזה בעיקר אומר זה שאני לא מקבלת תלושים לחג. אז מה נותר לי? לקנות לעצמי שלל שוקולדים ומארזים של 'ללין' כמובן. אבל אני מנסה לרדת במשקל אז שוקולדים זה לא כל כך מסתדר, ואני לא ממש רואה מתי שאני יכולה להתפנק במוצרים של ללין אז גם זה די ירד מהפרק. אני אקנה לעצמי נעליים, זה תמיד עובד 😉

השנה האחרונה הייתה שנה ממש מטורפת, חזרתי לעבודה ויוני נכנס למעון מה שאומר שיוני התחיל להיות חולה פעם בשבוע בערך. אבל נכנסנו לסוג של שיגרה והעסק התאושש וחזר לעצמו (בין התקררות לברונכיט לדלקת עיניים וכ"ו), לקוחות חדשים ולקוחות ותיקים, שיתופי פעולה ועבודה על פרוייקטים חדשים ומרגשים, נושאים שרציתי לגעת בהם ולקחת בהם חלק ואכן התממשו, דברים באמת באמת נראו טוב.
הרגשתי שאני צומחת ומתפתחת, ועם כל הקושי שבלנהל עסק הבנתי שעצם זה שאני יכולה לפצל את שעות העבודה שלי ולהיות איתו כשהוא חולה זה הדבר הטוב ביותר שיכולתי לעשות. אני תמיד חושבת על אימהות שעובדות כשכירות ומורידה בפניהן את הכובע, אין לי מושג איך הן עושות את זה.
ואז הגיע החופש הגדול ו-וואו! למה לא אמרתם לי עד כמה ילדים זה קשה?!

שנה חדשה אוטו מתחילה
ילד שאיבד את זה בחופש הגדול

בערך אחרי יומיים הבנתי על מה כולם מתלוננים, הניסיון לשעשע אותם בכל יום מחדש, להיות מקורית ולהישאר שפויה בסוף היום – בלתי אפשרי! מרתון יום-יומי שמתחיל במקרה הטוב ב-5 וחצי בבוקר ומסתיים עם הלשון בחוץ ב-19:30 בערב. ואל תדברו איתי בכלל על לעכב את זה.

זהו. נגמר. שנה חדשה.
עכשיו, כשעברנו (ובגדול) גם את זה, אני רוצה לשם שינוי לאחל לעצמי כמה דברים לשנה החדשה. אני בעיקר מקווה שהיא תיהיה טובה כמו השנה האחרונה, שאני אדע להתמודד עם כל האתגרים שיוצבו בפני ואלמד מהם, שנשמור על הבריאות, ושתיהיה לי קצת יותר סבלנות, אני מאחלת לעצמי ללמוד הרבה דברים חדשים (היוש צילום מקצועי) ולהכיר כמה שיותר אנשים חדשים, לעשות שיתופי פעולה מפרים, לפתח את העסק יותר ויותר, להקשיב יותר, לקרוא יותר, לטייל יותר, שתמיד תיהיה לי סוללה בנייד, שתמיד אשתה את הקפה חם ושאשן לילות שלמים. בעיקר מאחלת לעצמי להמשיך לחלום חלומות וגם להגשים אותם.

אז שנה טובה, תיהיו טובים עם עצמכם, אתם ממש בסדר!

ואיך אפשר בלי…

חן יאקה שומרון, למה לא סיפרתם לי?!

היי לך

אם זו הפעם הראשונה שלך כאן – אז היוש! ואיזה כיף שעצרת לקרוא אותי. "למה לא סיפרתם לי" הוא בלוג ההורות שלי, אבל מצד שני הוא  כבר מזמן לא רק בלוג ההורות שלי. תוכלי לקרוא כאן על כל הדברים שמעניינים אותי, מעסיקים אותי, מתסכלים אותי או מצחיקים אותי. 
בקיצור,  טוב שבאת.

ניוזלטר

אם אתן בקטע – אני מעדכנת במייל מידי פעם, כשעולה תוכן חדש. אבל לא יותר מידי.
ain't nobody got time for that

עוד תוכן

לא רציונלי ולא במקרה - ביפראמזיס גרבידרוס סיבוב 2

לא רציונלי ולא במקרה – היפראמזיס סיבוב #2

הבחירה להיכנס להריון היפראמזיס שני היא בעצם לבחור בלגרום לעצמך לחלות לתקופה די ארוכה. אז למה בכל זאת החלטתי לעשות את זה לעצמי? כי החלטתי שזה עכשיו או לעולם לא, כי הגיל כבר מתחיל להיות גורם משפיע, כי יוני אמר שמשעמם לו לבד, כי רציתי עוד ילד.

קראי עוד >>
איך להכניס ירוק הביתה - יומן מסע

איך להכניס ירוק הביתה – יומן מסע

הצלחתי לגדל ילד. תראו, הוא כבר בן 5 עוד שניה. אז החלטתי שאין סיבה שאני לא אצליח לגדל צמחים. נמאס לי להיות רוצחת צמחים ואין לי מושג אם אני אצליח אבל נראה לי שזו תחילתה של ידידות מופלאה. או שלא. נראה.

קראי עוד >>
פנטסטלינה, היער הקסום

הורים כותבים

ברשימת הדברים שהרשתות החברתיות הכניסו לחיינו אנחנו נוכל למצוא את העובדה שאנחנו יותר מודעים למה שקורה סביבנו, יותר קל לנו לשתף חוויות, יותר קל לנו לקבל השראה מאחרים ובעקבות כך גם ההנעה לפעולה, שלנו את עצמנו, היא יעילה יותר. אני מניחה שזו אחת הסיבות לכך שתופעת ההורים שכותבים לילדים שלהם ספר הולכת וצוברת תאוצה. וזה ממש מגניב בעיניי.

קראי עוד >>

רוצה לקבל עידכונים? זה המקום:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה