1 בספטמבר היא וי קאם – ביי אוגוסט! או שלא..?

בשבוע האחרון גיליתי שאני אמא לביאה! למה? כי לא ויתרתי (אז מה אם נשברתי בדרך ובכיתי כמו אמא היסטרית, מותר לי).

רשמתי את יוני לגן החדש והסופר מומלץ שלו מיד כשנפתחה ההרשמה כדי שחלילה לא נצטרך להתפשר על מקום אחר. הגן עם הדשא הסינטטי, הג'ימבורי המפנק, חצר המשחקים החדשה, הארוחות המגוונות והכי חשוב – הגן בלי ועד ההורים. החופש הגדול הראשון שלנו עבר (תודה לאל!) והנה בא לו ה-1 בספטמבר. יש!

ה-1 בספטמר
אני הולך לגן! יש!

אז זהו, שלא. אנחנו מגיעים לגן החדש ומגלים להפתעתנו ששובצנו בכיתה לא מתאימה. טעות. קורה. לא נורא. לא כועסת. ומה תצפו מהאדם הסביר וההגיוני לעשות? לקחת אחריות על הטעות? Hell No!

יוני כבר די עצמאי (טפו חמסה), אוכל לבד (טפו טפו טפו), הולך, מפטפט (בדרכו שלו)  – פעוט כמו שמכנים אותם, והוא שובץ בכיתה של תינוקות זוחלים שעדיין לא יודעים לשבת על כיסא… אז נשאלת השאלה – מה עדיף להיות – ראש לשועלים או זנב לאריות?

"תשאירי אותו בכיתה, בנתיים, אולי מישהו מהכיתה האחרת יעזוב ואז נוכל להכניס אותו" "חכי עד נובמבר מישהי צריכה לעבור דירה" חכי. חכי. חכי.
התייאשתי. נשברתי. התייחסו לילד שלי כמו אל עוד מספר.
אין דבר שמטריף אותי יותר משאומרים לי "יהיה בסדר", הרי זה ברור שאתם מנסים להשתיק אותי ולא למצוא את הפתרון הראוי, אז לפחות תיהיו אמיתיים.

מאחר ואף אחד לא לקח אחריות על הטעות התחלנו במסע לחיפוש גן חדש. ב-1  בספטמבר. כשהכל כבר מפוצץ. שאלוהים יעזור לי!
והוא עזר, ומצאנו. מתחילים את השנה. יש!

אז מה שרציתי להגיד בכל זה כמו תמיד – לא לתכנן תוכניות! תוכניות וילדים זה לא הולך ביחד!!!
עכשיו גם אנחנו יכולים להתפנות לדבר החשוב באמת – ההסתגלות הסיוטית לגן. פאן.

 

חן יאקה שומרון, למה לא סיפרתם לי?!

היי לך

אם זו הפעם הראשונה שלך כאן – אז היוש! ואיזה כיף שעצרת לקרוא אותי. "למה לא סיפרתם לי" הוא בלוג ההורות שלי, אבל מצד שני הוא  כבר מזמן לא רק בלוג ההורות שלי. תוכלי לקרוא כאן על כל הדברים שמעניינים אותי, מעסיקים אותי, מתסכלים אותי או מצחיקים אותי. 
בקיצור,  טוב שבאת.

ניוזלטר

אם אתן בקטע – אני מעדכנת במייל מידי פעם, כשעולה תוכן חדש. אבל לא יותר מידי.
ain't nobody got time for that

עוד תוכן

לא רציונלי ולא במקרה - ביפראמזיס גרבידרוס סיבוב 2

לא רציונלי ולא במקרה – היפראמזיס סיבוב #2

הבחירה להיכנס להריון היפראמזיס שני היא בעצם לבחור בלגרום לעצמך לחלות לתקופה די ארוכה. אז למה בכל זאת החלטתי לעשות את זה לעצמי? כי החלטתי שזה עכשיו או לעולם לא, כי הגיל כבר מתחיל להיות גורם משפיע, כי יוני אמר שמשעמם לו לבד, כי רציתי עוד ילד.

קראי עוד >>
איך להכניס ירוק הביתה - יומן מסע

איך להכניס ירוק הביתה – יומן מסע

הצלחתי לגדל ילד. תראו, הוא כבר בן 5 עוד שניה. אז החלטתי שאין סיבה שאני לא אצליח לגדל צמחים. נמאס לי להיות רוצחת צמחים ואין לי מושג אם אני אצליח אבל נראה לי שזו תחילתה של ידידות מופלאה. או שלא. נראה.

קראי עוד >>
פנטסטלינה, היער הקסום

הורים כותבים

ברשימת הדברים שהרשתות החברתיות הכניסו לחיינו אנחנו נוכל למצוא את העובדה שאנחנו יותר מודעים למה שקורה סביבנו, יותר קל לנו לשתף חוויות, יותר קל לנו לקבל השראה מאחרים ובעקבות כך גם ההנעה לפעולה, שלנו את עצמנו, היא יעילה יותר. אני מניחה שזו אחת הסיבות לכך שתופעת ההורים שכותבים לילדים שלהם ספר הולכת וצוברת תאוצה. וזה ממש מגניב בעיניי.

קראי עוד >>

רוצה לקבל עידכונים? זה המקום:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה