טיול שבת שמש בטוסקנה

לא, לא באמת טוסקנה. אבל אחרי שבוע וחצי שבילינו עם יוני בבית עם חשש לחזרת, עצבים רופפים וצורך עז באוויר לנשימה, חיפשתי אטרקציה נוחה לטיול.
השמש של שישי אמרה לי שחבל לבזבז סופ״ש שכזה, הגשם של שבת בבוקר כבר עירער אותי אבל אמרתי פאק איט. אנחנו במרכז, הכי הרבה ניכנס לאוטו ונחזור.
אז אחרי חיפוש מהיר בגוגל אחרי טיול-שבת-אטרקציות-לילדים-מרכז מצאתי את ׳חוות טוקסנה׳ ברמת השרון (וזה טוקסנה ולא טוסקנה כמו שחשבתי).
יוני, שמסתבר סוחב טראומה מחוג חיות בגן אחרי ש מדריכה הכריחה אותו ללטף עכבר, ורציתי לעשות לו תיקון. ועם איך שאני מכירה את הילד שלי לא ציפיתי ליותר מידי, ואכן יוני הבהיר לי שהוא לא מתכוון לרכב על סוס וגם לא ללטף. לא הכרחתי. אמרתי לו שנלך רק לראות.
טיול שבת, חוות טוקסנה
אז הגענו וקיבלו את פנינו סוסים מדהימים ומטופחים ומדריכות חייכניות וחמודות, פינת ליטוף עם מלא ארנבים, צבים, שרקנים ונחש אחד חביב במיוחד.
ויוני התבונן מהצד, ליטף כלבלב, האכיל עיזה, דפק קצת(ובעדינות,מבטיחה) לצב על הבית ונגנב מהתרנגול שקרא קוקוריקו אותנטי במיוחד.
טיול שבת, חוות טוקסנה
נתתי לו את הזמן שלו לבחון את החיות, שמתי על עצמי את אסי הנחש כדי שיראה שזה ממש בסדר (והופתעתי גם מעצמי), ואני מניחה שזה יקח עוד כמה פעמים כאלה של חוויות מתקנות עד שהוא ישתחרר מהפחד שלו. שיקח את כל הזמן שהוא צריך.
לא היה זכר לגשם והשמש חיממה אותנו בכייף והייתה שבת טובה לנו.
חן יאקה שומרון, למה לא סיפרתם לי?!

היי לך

אם זו הפעם הראשונה שלך כאן – אז היוש! ואיזה כיף שעצרת לקרוא אותי. "למה לא סיפרתם לי" הוא בלוג ההורות שלי, אבל מצד שני הוא  כבר מזמן לא רק בלוג ההורות שלי. תוכלי לקרוא כאן על כל הדברים שמעניינים אותי, מעסיקים אותי, מתסכלים אותי או מצחיקים אותי. 
בקיצור,  טוב שבאת.

ניוזלטר

אם אתן בקטע – אני מעדכנת במייל מידי פעם, כשעולה תוכן חדש. אבל לא יותר מידי.
ain't nobody got time for that

עוד תוכן

לא רציונלי ולא במקרה - ביפראמזיס גרבידרוס סיבוב 2

לא רציונלי ולא במקרה – היפראמזיס סיבוב #2

הבחירה להיכנס להריון היפראמזיס שני היא בעצם לבחור בלגרום לעצמך לחלות לתקופה די ארוכה. אז למה בכל זאת החלטתי לעשות את זה לעצמי? כי החלטתי שזה עכשיו או לעולם לא, כי הגיל כבר מתחיל להיות גורם משפיע, כי יוני אמר שמשעמם לו לבד, כי רציתי עוד ילד.

קראי עוד >>
איך להכניס ירוק הביתה - יומן מסע

איך להכניס ירוק הביתה – יומן מסע

הצלחתי לגדל ילד. תראו, הוא כבר בן 5 עוד שניה. אז החלטתי שאין סיבה שאני לא אצליח לגדל צמחים. נמאס לי להיות רוצחת צמחים ואין לי מושג אם אני אצליח אבל נראה לי שזו תחילתה של ידידות מופלאה. או שלא. נראה.

קראי עוד >>
פנטסטלינה, היער הקסום

הורים כותבים

ברשימת הדברים שהרשתות החברתיות הכניסו לחיינו אנחנו נוכל למצוא את העובדה שאנחנו יותר מודעים למה שקורה סביבנו, יותר קל לנו לשתף חוויות, יותר קל לנו לקבל השראה מאחרים ובעקבות כך גם ההנעה לפעולה, שלנו את עצמנו, היא יעילה יותר. אני מניחה שזו אחת הסיבות לכך שתופעת ההורים שכותבים לילדים שלהם ספר הולכת וצוברת תאוצה. וזה ממש מגניב בעיניי.

קראי עוד >>

רוצה לקבל עידכונים? זה המקום:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה