אני אתחיל בוידוי.
אם יש משהו שאני ממש אוהבת זה נשים יוצרות. ואם יש משהו שאני הכי הכי הכי אוהבת זה נשים ישראליות יוצרות. אני אוהבת לראות את ההתפתחות השקטה והאצילית שמאפיינת, בעיני, אישה יוצרת. אני אוהבת לשמוח איתה על כך הצלחה קטנה וגדולה. אני אוהבת לשאוב מהן השראה, להגיד ככה אני רוצה להיות, לשם אני רוצה להגיע.
וכך בדיוק הכרתי את רחלי שלו, האמא והפסים.
נתקלתי באיור שלה בפייסבוק וכמעצבת גראפית ישר התחברתי לצד היצירתי שלה, היא מאיירת מופלאה ועושה רושם שהיא גם בחורה ואמא ממש ממש מגניבה. ככה גם אני רוצה 🙂
ומאחר ואני כל כך מעריכה נשים ישראליות יוצרות אני גם מקפידה לרכוש דווקא את התוצרים שלהן.
ולאחר כעשור בתחומי הפרגון אני יכולה להעיד שטרם התאכזבתי. נשים מביאות תוכן אחר, אמיתי ומושקע לעסק שלהן.
אז רכשתי את הספר ״רק בישראל״ שאיירה רחלי, שהוא מעין ׳איפה אפי׳ מטייל בארץ.
המטרה העיקרית הייתה שזה יהיה ספר ליוני שמאוד אוהב שאני אשאל אותו איפה כל דבר נמצא כשאנחנו מדפדפים בספרים עם הרבה ציורים. נשמע פתרון מושלם, לא?
רק בישראל, רחלי שלו
בדיפדוף ראשוני היה לו קצת קשה, התמונות מורכבות מאוד, הפרטים קטנים והוא בעיקר היה צריך זמן להפנים את הקטע של הספר.
הייתי בטוחה שהוא קטן מידי והנחתי לזה, אבל מסתבר שזה עדיין ישב לו בתת מודע ואחרי המקלחת הוא ביקש ״אמא, אני רוצה לחפש איש כמו שסבא״ והתכוון שהוא רוצה לחפש את הרצל, כמו שקוראים לסבא שלו. הרעיון הופנם.
אז ישבתי והסברתי בכל פעם על דמות אחרת שאפשר לחפש, ועל דמויות רנדומליות שקרצו לו בין לבין.
חיפשנו וחיפשנו וככה העברנו רבע שעה בפעילות אחת של שנינו יחד, שזה שווה ערך לשעתיים בזמנים של אנשים רגילים, והיה מצחיק וכייף ונהדר.
אני חייבת לציין שאמנם המטרה העיקרית הייתה ספר ליוני אבל מצאתי את עצמי נהנת לא פחות ממנו, הוא באמת באמת נהדר.
חן יאקה שומרון, למה לא סיפרתם לי?!

היי לך

אם זו הפעם הראשונה שלך כאן – אז היוש! ואיזה כיף שעצרת לקרוא אותי. "למה לא סיפרתם לי" הוא בלוג ההורות שלי, אבל מצד שני הוא  כבר מזמן לא רק בלוג ההורות שלי. תוכלי לקרוא כאן על כל הדברים שמעניינים אותי, מעסיקים אותי, מתסכלים אותי או מצחיקים אותי. 
בקיצור,  טוב שבאת.

ניוזלטר

אם אתן בקטע – אני מעדכנת במייל מידי פעם, כשעולה תוכן חדש. אבל לא יותר מידי.
ain't nobody got time for that

עוד תוכן

לא רציונלי ולא במקרה - ביפראמזיס גרבידרוס סיבוב 2

לא רציונלי ולא במקרה – היפראמזיס סיבוב #2

הבחירה להיכנס להריון היפראמזיס שני היא בעצם לבחור בלגרום לעצמך לחלות לתקופה די ארוכה. אז למה בכל זאת החלטתי לעשות את זה לעצמי? כי החלטתי שזה עכשיו או לעולם לא, כי הגיל כבר מתחיל להיות גורם משפיע, כי יוני אמר שמשעמם לו לבד, כי רציתי עוד ילד.

קראי עוד >>
איך להכניס ירוק הביתה - יומן מסע

איך להכניס ירוק הביתה – יומן מסע

הצלחתי לגדל ילד. תראו, הוא כבר בן 5 עוד שניה. אז החלטתי שאין סיבה שאני לא אצליח לגדל צמחים. נמאס לי להיות רוצחת צמחים ואין לי מושג אם אני אצליח אבל נראה לי שזו תחילתה של ידידות מופלאה. או שלא. נראה.

קראי עוד >>
פנטסטלינה, היער הקסום

הורים כותבים

ברשימת הדברים שהרשתות החברתיות הכניסו לחיינו אנחנו נוכל למצוא את העובדה שאנחנו יותר מודעים למה שקורה סביבנו, יותר קל לנו לשתף חוויות, יותר קל לנו לקבל השראה מאחרים ובעקבות כך גם ההנעה לפעולה, שלנו את עצמנו, היא יעילה יותר. אני מניחה שזו אחת הסיבות לכך שתופעת ההורים שכותבים לילדים שלהם ספר הולכת וצוברת תאוצה. וזה ממש מגניב בעיניי.

קראי עוד >>

רוצה לקבל עידכונים? זה המקום:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה